Být senátorem pro Prahu 5, 13 a Řeporyje je pro mě čest

Včerejšek byl pro mě nádherným dnem. Křtil jsem v úžasném prostředí Hájenky na Cibulce v Košířích svoji novou knížku. Jmenuje se Senátor o zločinu v nejvyšších kruzích. A byl to pro mě zážitek. Přišlo spousty místních z Prahy 5, 13 a Řeporyjí, se kterými už pět let v obvodě spolupracuji jako senátor.

Přišli kolegové senátoři, osobnosti veřejného života, herci z filmu Vysoká hra, který se točil podle mé první knížky Advokát a spousty dalších lidí, které mám moc rád a kterých si vážím.

Kmotry knížky byli Jan Hrušínský a Petr Kolář. Třetím, do poslední chvíle utajeným kmotrem, byl můj děda Josef Beránek, člen kdysi legendární pražské mordparty. Já byl taky policajt, ale vyšetřovatel hospodářské kriminality. Kdežto on osobně za svůj život zatknul desítky vrahů.

Včerejšek mě nabil sílou a chutí jednak k tomu popřemýšlet o třetím dílu knížky a jednak k tomu v dobrém slova smyslu se poprat o obhajobu postu senátora. Být senátorem pro Prahu 5, 13 a Řeporyje je pro mě čest. A bylo by mi ctí pro vás, úžasné lidi, pracovat dalších šest let.

 

 


Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.