Druhá fáze výstavby bytových domů Paprsek byla zahájena

Na konci ledna bylo na úřední desce MČ Praha 13 oznámeno zahájení územního řízení na druhou fázi plánované výstavby bytových domů na místě současného Obchodního centra Paprsek. Developer Praetor Finance s.r.o.  má v plánu postavit bytový dům (na místě stávajícího jednopodlažního objektu) se třemi podzemními podlažími, společnou podnoží, kde budou umístěny komerční prostory, a strukturou bytových domů o různých výškách od 4 NP do 12 NP.

Proti prvnímu projektu výstavby společnosti Trigema Stodůlky jsme podali námitky již minulý rok a nyní je podáno i odvolání na Magistrát hl. m. Prahy.

Minulý týden jsem se osobně sešel se zástupci okolních SVJ a bavili jsme se o negativním dopadu další výstavby na současné obyvatele. Domluvili jsme se také na společném postupu.

Pokud byste chtěli rovněž podat námitky proti této druhé fázi výstavby, můžete tak učinit do pondělí 2. března (včetně) na podatelně MČ Praha 13.

Nechal jsem opět připravit expertkou na stavební právo odborné námitky, které Vám níže posílám, a které můžete volně využít. Stačí doplnit žlutě vyznačené pasáže a námitky odnést na podatelnu MČ Praha 13.

Kompletní námitky jsou ke stažení ZDE.

Oznámení o zahájení územního řízení je ZDE.

Další aktuality o projektu a petici naleznete na www.vaclavlaska.cz/petice_paprsek. V případě jakýchkoliv dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.


Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.