Fotografie doprovázející článek o Ahmedu Merabetovi

Pane Lásko,

k Vašemu článku – Upřímnou soustrast Ahmedu Merabetovi – souhlasím – jen k doladění (podle mne), Váš výraz (veselý a se založenýma rukama) vysílá jiné mimoverbální informace než obsah. Myslím, že je to škoda.

Jsem ráda, že Vás máme. Děláte to, co bychom dělali, kdybychom k tomu měli schopnosti, odvahu, nebyli tolik líní… Publikací své činnosti nás malé burcujete a sem tam nabudíte i k našemu nějakému malému projevu a postupně se snad i spojíme do ostrůvků. Držím nám malým pěsti, abyste vydržel.

ODPOVĚĎ: Moc Vám děkuji za milou a podnětnou zpětnou vazbu. Souhlasím s Vámi, že fotografie doprovázející článek o Ahmedu Merabetovi nebyla zvolena nejšťastněji. Příště budeme opatrnější.

Jinak musím přátelsky nesouhlasit s Vaším rozdělením na “male” a “velké.” Politika je jen jedno z mnoha společensky potřebných povolání (kde bychom byli bez učitelů, stavebních dělníků či policistů?) a politická funkce člověka rozhodně nekatapultuje do jakýchsi titánských výšin. Aktivita oněch “malých,” tedy aktivních občanů, kteří jako Vy politiku sledují, je pro zdravou demokratickou společnost naprosto nezbytná.


Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.