Jak zlepšit poštu na Tilleho náměstí?

Před časem jsem na základě častých stížností na provoz pobočky České pošty na Tilleho náměstí založil na svých stránkách anketu, která mi měla poskytnout přehled o kvalitě poskytovaných služeb na této pobočce. Výsledky ankety mě přesvědčily o tom, že problém s touto barrandovskou poštou se netýká jen pár nespokojených jedinců, kteří neradi čekají ve frontě, ale jde o dlouhodobé nedostatky které postihují mnoho občanů v lokalitě.

Protože se v mého průzkumu v době jeho vyhodnocování zúčastnilo více než sto lidí, z nichž drtivá většina byla hrubě nespokojena s poskytovanými službami, rozhodl jsem se kontaktovat vedení tamní pobočky. Na základě tohoto kontaktu jsem se s paní vedoucí a společně s dalšími odpovědnými zaměstnanci pražské pobočkové sítě České pošty osobně setkal, abych si mohl vyslechnout informace o stavu zmíněné pobočky.

Na schůzce jsem si potvrdil to, co vyplývalo z mé ankety. Že pobočka má skutečně v provozní době problém dostatečně rychle obsluhovat zákazníky. Není to ale chybou nebo manažerským selháním odpovědné vedoucí, jak by se mohlo třeba zdát. Bylo mi sděleno, že pobočka na Tilleho náměstí trpí dlouhotrvajícím podstavem zaměstnanců, což se netýká jen počtu pracovníků na přepážkách, nýbrž i poštovních doručovatelů v oblasti.

Je jasné, že nemohu mít České poště za zlé to, že nemá dostatek zaměstnanců. Proto jsem se rozhodl stavu pobočky na Tilleho náměstí pomoci aspoň tím, že budu na svých stránkách sdílet inzerát České pošty, ve kterém poptává nové pracovníky na přepážky.

Pokud tedy bydlíte v lokalitě a chcete sami pomoci ke zlepšení poskytovaných služeb, Česká pošta Vaše úsilí jedině uvítá. Pracovní nabídka platí samozřejmě i pro ty, kdo nebydlí přímo na Barrandově a do práce by pouze dojížděli, inzerát tak můžete poslat komukoliv, kdo by o danou pozici projevil zájem.

Inzerát České pošty - Pracovník přepážky/pokladník - Barrandov

V případě, že byste měli další nápady, jak situaci na poště na Tilleho náměstí zlepšit, kontaktujte mě a zašlete mi své připomínky. Jsem připraven je předat vedení pošty a pomoci tomu, aby byli zákazníci s poskytovanými službami spokojeni.


Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.