Jednání výboru pro zahraničí, obranu a bezpečnost

Program: 

č. 44 - Vládní návrh, kterým se předkládají Parlamentu České republiky k vyslovení souhlasu s ratifikací změny harmonogramu Mezinárodní úmluvy o regulaci velrybářství přijaté v Jersey dne 14. července 2011, v Panamě dne 6. července 2012 a v Portoroži dne 18. září 2014 (VUZP, VZOB)
Předkládá: ministr životního prostředí
Zpravodaj výboru: sen. T. Jirsa

č. 51 - Vládní návrh, kterým se předkládá Parlamentu České republiky k vyslovení souhlasu s ratifikací Dohoda mezi vládou České republiky a vládou Etiopské federativní demokratické republiky o letecké dopravě
Předkládá: ministr dopravy
Zpravodaj výboru: sen. Z. Brož

č. 53 - Vládní návrh, kterým se předkládá Parlamentu České republiky k vyslovení souhlasu s ratifikací Dohoda mezi vládou České republiky a vládou Jamajky o letecké dopravě (VHZD, VZOB)
Předkládá: ministr dopravy
Zpravodaj výboru: sen. Z. Brož


č. 54 - Vládní návrh, kterým se předkládá Parlamentu České republiky k vyslovení souhlasu s ratifikací Dohoda mezi Českou republikou a Cookovými ostrovy o výměně informací v daňových záležitostech, která byla podepsána v Aucklandu dne 4. února 2015 (VHZD, VZOB)
Předkládá: ministr financí
Zpravodaj výboru:  sen. V. Láska

 č. 57  - Vládní návrh, kterým se předkládá Parlamentu České republiky k vyslovení souhlasu s ratifikací Dohoda o Visegrádském patentovém institutu, podepsaná v Bratislavě dne 26. února 2015 (VZOB,
Předkládá: ministr průmyslu a obchodu
Zpravodaj výboru:  sen. Z. Brož

 č. 58  - Informace o přeletech a průjezdech ozbrojených sil jiných států uskutečněných přes území České republiky ve 2. pololetí 2014 (VZOB)
Předkládá: ministr obrany
Zpravodaj výboru:  sen. J. Táborský

 č. 59  - Informace o vojenských cvičeních jednotek a štábů Armády České republiky se zahraničními partnery na území České republiky i mimo ně za období červen - prosinec 2014 (VZOB)
Předkládá: ministr obrany
Zpravodaj výboru:  sen. J. Táborský

č. 67 - Vládní návrh na působení sil a prostředků rezortu Ministerstva obrany v misích OSN UNDOF a MINUSMA (VZOB)
Předkládá: ministr obrany
Zpravodaj: sen. F. Bublan

č. 60 - Vládní návrh, kterým se předkládá Parlamentu České republiky k vyslovení souhlasu s ratifikací Úmluva Rady Evropy o ochraně dětí proti sexuálnímu vykořisťování a pohlavnímu zneužívání (Lanzarote, 25. října 2007
Předkládá: ministr spravedlnosti
Zpravodaj výboru : sen. H. Mezian

Kdy?
06. 05. 2015, 10:00 - 12:00

Kde?
Senát PČR