#JednoProtiKorupci

Normálně na tyhle FB výzvy neslyším. Ale nechat si ujít příležitost dělat politiku tím, že si dám pivo? To by byla škoda. Takže slyším na výzvu Rekonstrukce státu.

Vypadá to, že kvůli pivu může být nakonec "zaříznuto" zveřejňování smluv státu. Řada poslanců straší, že by pivovar Budvar mohly zveřejněné informace zničit. A k výjimce pro pivo se hned připojily výjimky pro další státní firmy za 230 miliard ročně.

O tom, co Budvaru hrozí, se vedou spory. Z našeho pohledu má Budvar možnost všechny citlivé informace neuveřejnit, a jak ukazuje praxe, hojně toho využívá. Přesto, abychom uklidnili pivní paniku, slibujeme, že si koupíme, alespoň jeden Budvar ročně, aby to měl pivovar extra pojištěné. Připojte se k nám a šiřte tuto myšlenku dál, ať si jí všimnou i Bohuslav Sobotka, Roman Sklenák a Pavel Bělobrádek.Když se ukáže, že je panika zbytečná, zmizí i záminka k vyjímání dalších firem pod pláštěm záchrany národního pokladu.

Jak na to? Vyfoťte se s láhví nebo půllitrem piva (jestli to není Budvar není tak důležité), sdílejte celý text tohoto postu a označte alespoň tři lidi, kteří by se měli do výzvy zapojit.

Tag kampaně na Facebooku: #JednoProtiKorupci


Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.