Jsme blízko!

15 047. Přesně tolik lidí se v prvním kole senátních voleb vydalo do volební místnosti, aby mi dalo svůj hlas. Je to čtvrtý největší počet hlasů, který dostal jakýkoli ze všech 235 kandidátů v celé republice. Moc Vám za ně děkuju!
Věřím, že přijdete i k druhému kolu voleb už tento pátek a sobotu, 9. a 10. října. A pozor! Tentokrát vám volební lístky domů nepřijdou! Dostanete je až přímo ve volební místnosti.
Prosím, vezměte s sebou alespoň jednoho člověka, který si třeba v prvním kole cestu k volbám nenašel. Nabízím Vám pro něj tři důvody, proč by k druhému kolu s Vámi jít měl a svým hlasem mi dal důvěru:
1) Coby protikorupční bojovník jsem se pral za to, co jsem slíbil. Po šest let svého mandátu jsem každý rok - šestkrát za sebou - byl vyhodnocen jako jeden z nejaktivnějších senátorů podporujících protikorupční zákony. Dokázal jsem zarazit i novelu trestního zákona, navrženou ministryní Benešovou, která by znamenala beztrestnost firem za korupční jednání. Boj s korupcí byl mé hlavní předvolební téma už před šesti lety. Co jsem slíbil, to jsem i dodržel.
2) Bráním vás před arogantními developery. Ve volebním obvodě poskytuji právní i finanční pomoc lidem, kteří jsou ohrožení těmi nejhoršími a nejnesmyslnějšími developerskými projekty. Žádný z projektů, proti kterým jsem začal místní bránit, nezískal dosud povolení k zahájení stavby. Tyhle bitvy chci dokončit a vyhrát!
3) Mám odbornost, důslednost a odvahu. V Senátu jsme pouze čtyři právníci. Díky svým právním znalostem i argumentačním schopnostem advokáta jsem schopen ovlivňovat výsledky řady hlasování o důležitých zákonech. Vždy v zájmu spravedlnosti a ochrany Vašich práv. Nebál jsem se sepsat i ústavní žalobu na prezidenta, kterou jsem v Senátu také prosadil. Ač o toḿ velké politické strany skoro dva roky hodně mluvily, podařilo se to až mně a mým pěti kolegům ze senátního klubu, jehož jsem předsedou.
Prosím, sdílejte tyto tři argumenty. Věřím, že hlavně pro ně už tento pátek a sobotu společně vyhrajeme!
Váš senátor za Prahu 5 a 13
Václav Láska

Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.