Naši kandidáti do Senátu

Včera jsme v hnutí SENÁTOR21 odsouhlasili poslední podpory a nominace do letošních senátních voleb. Nakonec v říjnu nominujeme čtyři další kandidáty, kteří by se přidali ke mně a Tomáši Goláňovi. Pro každého z nich jsme získali podporu tří a více dalších stran. A dalších 8 kandidátů čtyř dalších stran my podporujeme.

V říjnu nakonec jdeme do boje s Přemkem Rabasem v Chomutově, Zdeňkem Bergmanem v Teplicích, Míšou Tejmlovou v Jablonci a Liborem Uhlíkem v Litoměřicích. Více jak deset kandidátů jsme odmítli, protože buď ne zcela sdíleli naše hodnoty, nebo požadavky na osobnost senátora. Anebo prostě v daném obvodě už jiná demokratická síla nominovala lepšího kandidáta. A my nechceme tříštit síly. Místo toho podporujeme dalších osm kandidátů nominovaných čtyřmi různými demokratickými stranami. Do senátních voleb za dva roky už registrujeme více jak deset uchazečů o nominaci.

Snad tedy náš nápad založit hnutí, které se bude věnovat jen senátním volbám, a které si za svůj politický cíl dává Senát plný hodnověrných, morálních, pracovitých a respektovaných osobností, má smysl. Snad náš jasný příklon k principům liberální demokracie, evropské integraci a lidským právům ještě dokáže i v Česku oslovit. Věřím tomuhle projektu a nebojím se říci si Vám o jeho podporu. Prosím sdílejte tuhle zprávu. Sledujte naše Facebookové stránky SENÁTOR 21 či web www.senator21.cz.

A pokud byste nás chtěli podpořit finančně, pošlete dar v jakékoli výši na transparentní účet 2501378457/2010. Do poznámky platby prosím uveďte „Dar“ a své jméno. Na mail tajemníka hnutí SENÁTOR 21 [email protected] pak prosím pošlete své osobní údaje pro potřebu zákonem předepsané evidence (jméno, datum narození a adresu trvalého pobytu). V případě daru nad 1.000,- Kč Vám na základě tohoto mailu pošleme též darovací smlouvu.

Václav Láska 
předseda hnutí SENÁTOR 21


Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.