Na Hrad nechodím

Nemusíte mi psát, abych zvážil svou účast 28.10. na Hradě. Ano, jako senátor pozván jsem, ale nejdu tam stejně, jako jsem tam nešel loni.

Už před rokem jsem dospěl k názoru, že prezident státní vyznamenání udělovaná u příležitosti významného státního svátku, přeměnil na odměňování členů klubu přátel Miloše Zemana. A ten výběr pozvaných... Někteří rektoři ne, Adam B. Bartoš zase jo. Divná akce.

A tak jsem tam nešel. Letos to udělám stejně. Akorát těch důvodů pro odmítnutí je zase o dost víc.


2 komentáře

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.
 • commented 2016-10-27 11:05:42 +0200
  Dobrý den pane senátore.
  Jako ten, kdo vás volil do senátních voleb, bych vám rád poděkoval za to, že následujete své předvolební sliby i své postoje a aktivity, za kterými jste stál před vaším zvolením do senátu. Děkuji vám za váš postoj k účasti na Pražském Hradu během letošní ceremonie 28. 10. 2016 a váš postoj odmítající chování a činnost prezidenta Zemana. Máte v tomto, nejen moji, plnou podporu.
  Výrazně bych ocenil, abyste jako velmi známá osobnost s vysokým morálním kreditem, zaujal jasně odmítavé stanovisko vůči politice prezidenta Zemana a veřejně jej deklaroval. S velkou radostí já i moje rodina a mnoho našich přátel toto stanovisko veřejně podpoříme, neboť si myslíme, že působení prezidenta Zemana v české i zahraniční politice je již nadále naprosto neudržitelné a naprosto nepřijatelné, škodící České republice po všech stránkách, morálně, lidsky i politicky.
  Děkuji
  s pozdravem a přáním mnoha sil
  Jan Schroll
 • published this page in Novinky 2016-10-25 09:50:38 +0200