Nabídka práce na pozici administrativní asistent/asistentka

Senátor Václav Láska hledá studenta či absolventa na pozici administrativního asistenta/asistentky (záskok za mateřskou, únor- srpen).

Místo: Kontaktní kancelář na náměstí Kinských a Senát PČR
Pracovní doba: úterý-čtvrtek, 20 hodin týdně dle dohody, nástup v únoru 2016

NÁPLŇ PRÁCE
•    Poskytování administrativní a obsahové podpory senátora (vyřizování korespondence, organizace diáře a pracovních cest)
•    Organizace schůzek, příprava podkladů pro jednání či vystoupení
•    Organizace veřejných a neveřejných akcí
•    Profesionální komunikace s voliči a orgány Senátu PČR
•    Příprava odpovědí pro občany a občanské spolky na různá témata
•    Aktualizace webových stránek
•    Příprava textů pro webové stránky
•    Aktualizace databáze kontaktů

POŽADAVKY NA UCHAZEČE/ČKY
•    Minimálně tři ročníky ukončeného vysokoškolského studia
•    Dobré komunikační a organizační schopnosti
•    Dobré analytické schopnosti, schopnost zpracování dat a informací
•    Dobrá znalost práce s PC (zkušenost s prací s databázemi a aktualizací webových stránek výhodou)
•    Výborná znalost českého jazyka, schopnost kvalitního samostatného písemného projevu
•    Spolehlivost, důvěryhodnost a pečlivost
•    Základní znalost anglického jazyka

NABÍZÍME
•    Adekvátní finanční ohodnocení
•    Získání praktických znalostí o fungování Senátu PČR
•    Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

JAK SE PŘIHLÁSIT
Pošlete nám strukturovaný životopis (max. 2 stránky) a stručný motivační dopis (max. půl stránky) ve formátu PDF na [email protected] do 29.11.2015.

Časový rámec výběrového řízení:
•    Uzávěrka přihlášek: 29. 11. 2015
•    Informování vybraných uchazečů o postupu do druhého kola: 4. 12. 2015
•    Pohovory s vybranými uchazeči: 7 - 11. 12. 2015
•    Oznámení výsledku: 14. 12. 2015