Námitky k územnímu řízení - Polyfunkční domy Lužiny

Zde naleznete zpracované námitky, které budu prostřednictvím místního spolku PD Lužiny podávat k územnímu řízení projektu Polyfunkční domy Lužiny. Jsem přesvědčen, že jsou pádné a velmi kvalitně zpracované a rád bych Vám je tímto nabídl k využití pro podání vlastních námitek. 

Lhůta pro podání vyprší 12. dubna 2018. Námitky můžete zanést na podatelnu nebo je pošlete na e-mail [email protected].

Námitky najdete ZDE !!!

Je určitě žádoucí, aby je podalo co nejvíce různých subjektů. Zapojila se už řada spolků, ale pokud patříte k SVJ nebo vlastníte byt v okolí a budete stavbou dotčeni, rozhodně můžete pomoci, pokud se ke spolkům připojíte s vlastními námitkami.

Námitky samozřejmě můžete upravit, tj. něco vypustit nebo přidat, nebo si napište svoje vlastní. Určitě však musíte napsat do samotného úvodu svoje představení, tj. zažlucené informace o tom, který byt vlastníte a proč se vás stavba dotýká. 

Znovu také děkuji všem za zaslané námitky a zapojení. Určitě Vás budu o dalším vývoji informovat.

S přátelským pozdravem

Václav Láska

 


1 komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.
  • commented 2018-04-04 16:00:29 +0200
    Děkuji pane senátore za Vaši aktivitu v této věci. Na Lužinách bydlím už skoro 20 let a mám to tu moc rád. Pokud ale tento záměr projde, bude to z hlediska kvality života zde naprostá katastrofa… Myslíte si, že je opravdu šance toto ještě zvrátit? Jsem obecně spíše pesimista….