Odvolání proti rozhodnutí o umístění stavby "Polyfunkční domy Lužiny"

Ve spolupráci se Zelenými a Piráty na Praze 13 a expertkou na stavební právo jsem vypracoval odvolání proti souhlasnému rozhodnotí Stavebního odboru se stavbou Polyfunkčních domů na Lužinách. Zde publikuji dopis, který jsem v souvislosti s tím rozeslal místním, kteří proti výstavbě podepsali petici. V něm je zároveň obsažené i odvolání, které je všem volně přístupné ke stažení.

Vážení obyvatelé Lužin,

v posledním emailu jsem Vás informoval o rozhodnutí Stavebního odboru na Praze 13, kterým byla povolena výstavba dvou výškových domů u OC Lužiny.

Slíbil jsem také, že vůči tomuto rozhodnutí připravím odvolání. To už je nyní hotové, nachystali jsme jej společně s Piráty a Zelenými na Praze 13 a expertkou na stavební právo, financovanou ze senátních prostředků.

Je volně k dispozici, stáhnout si ho můžete kliknutím zde. Můžete z něj volně čerpat při sepisování vlastního odvolání. Budete-li mít možnost ho podat jménem místního spolku, organizace, či například SVJ, tak budu moc rád – čím více nás bude, tím lépe. Zbývá na to ještě týden.

V případě jakýchkoli Vašich dotazů se na mě neváhejte obrátit.

 

S přátelským pozdravem

Václav Láska


Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.