Láska opět vyráží

2. a 3. října se konají řádné volby do Senátu Parlamentu ČR. A já se v obvodě Praha 5, 13 a Řeporyje opět stavím na startovní čáru volebního závodu. V říjnu na cílové pásce bych rád byl první. Tedy ten, kdo ve volebním klání uspěje a obhájí svůj mandát senátora.

Bude to jiné než poprvé. Před pěti a půl roky mě lidé zvolili na základě mé práce „nepolitika“ a slibů, co budu dělat jako politik. V říjnu se ale budou rozhodovat na základě toho, co jsem jako politik za ten šestiletý mandát vykonal. Budu skládat účty a dostanu od Vás vysvědčení.

Kandidovat budu za hnutí nezávislých osobností SEN21, jehož jsem členem. A v zádech budu mít podporu České pirátské strany, KDU-ČSL, Zelených a LESu. U prvních třech stran se jedná o stejné politické síly, které mě podpořily i při první volbě. Vážím si toho. Beru to tak, že za těch šest let jsem neztratil důvěru jejich členské základny. A to není v politice jednoduché.

A teď se obracím na Vás, kdo byste mi chtěli pomoci v kampani. Ať už finančním darem, dobrovolnickou pomocí v rámci předvolební kampaně nebo třeba vyvěšením banneru či plakátu na svém domě. Všechny způsoby, jak se můžete zapojit, najdete na www.VaclavLaska.cz/PripojimSe. Za každou pomoc budu rád. Za těch šest let jsem musel ukázat, jak smýšlím, konám a jaké vyznávám principy a hodnoty. A ne vždy jsem se musel trefit do vkusu všech. Ale sedět někde v koutě a bát se říkat svůj názor nikdy nebyl můj politický styl.

Tak pojďte mi pomoci dělat správné věci a zlobit nedobré lidi dalších šest let.


1 komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.
  • published this page in Novinky 2020-05-27 11:15:31 +0200