Příprava na 17. schůzi VZOB

Program:

1)    Schválení programu schůze
2)    Projednání senátních tisků

 č. 142  - Informace o účasti ozbrojených sil ČR na vojenských cvičeních mimo území ČR a účasti ozbrojených sil jiných států na vojenských cvičeních na území ČR za období leden - červen 2015 (VZOB)
Předkládá: ministr obrany

č. 143 - 2. doplněk k účasti ozbrojených sil České republiky na vojenských cvičeních mimo území České republiky a účasti ozbrojených sil jiných států na vojenských cvičeních na území České republiky v roce 2015 (VZOB)
Předkládá: ministr obrany

č. 144 - Třetí doplněk k účasti ozbrojených sil České republiky na vojenských cvičeních mimo území České republiky a účasti ozbrojených sil jiných států na vojenských cvičeních na území České republiky v roce 2015 (VZOB)
Předkládá: ministr obrany

č. 146 - Vládní návrh, kterým se předkládá Parlamentu České republiky k vyslovení souhlasu s ratifikací Dohoda mezi vládou České republiky a vládou Mauricijské republiky o letecké dopravě (VZOB, VHZD)
Předkládá: ministr dopravy

č. 147 - Vládní návrh, kterým se předkládá Parlamentu České republiky k vyslovení souhlasu s ratifikací Smlouva mezi Českou republikou, Rakouskou republikou a Slovenskou republikou o trojstátním hraničním bodu Dyje - Morava, podepsaná dne 29. září 2015 ve Vídni (VZOB,
Předkládá: ministr vnitra

3)    Informace velvyslance Pákistánu T. Altafa Chughtai k aktivitám pražské skupiny Organizace pro islámskou spolupráci (OICPG)

Kdy?
20. 11. 2015, 09:00 - 17:00