Schůzka ve Fakultní nemocnici Motol k budoucímu fungování k svépomocné ubytovny Klíček

Jako senátor za Praha 5 se aktivně angažuji v kauze svépomocné ubytovny Klíček, která přes deset let fungovala na půdě Fakultní nemocnice Motol. V návaznosti na schválené usnesení Senátu ve věci Petice za Klíček se chci informovat, zdali FN Motol přistoupila k nějakým jednáním s Nadačním fondem Klíček o jeho dalším fungování, jak k tomu vyzývá usnesení Senátu ze dne 20. 4. 2017. Usnesení Senátu je k nahlédnutí zde.

Kdy?
20. 09. 2017, 08:30 - 09:30

Kde?
Fakultní nemocnice Motol

1 komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.
  • commented 2017-09-20 16:35:18 +0200
    Děkujeme p. senátoru Láskovi za jeho zájem a podporu ve věci svépomocné rodičovské ubytovny ve FN Motol. Angažmá p. senátora v nás posiluje naději, že bude opět možné nabízet naše služby mimopražským rodičům, kteří mají v motolské nemocnici své dítě. Věříme, že zájem p. senátora napomohl tomu, že se dnes vůbec schůzka na ředitelství FN Motol uskutečnila – zatím sice nepřinesla žádný pozitivní hmatatelný výsledek, ale máme příslib k dalšímu jednání.
    Moc Vám pane senátore děkujeme – především za stovky mimopražských rodičů, kteří po dobu hospitalizace svého dítěte v Praze potřebují dostupné čisté ubytování s dostatečným zázemím, čehož se jim teď opravdu nedostává.
    Markéta Královcová, Nadační fond Klíček