Senátorský klub pro liberální demokracii - SENÁTOR 21 se po volbách opět rozrostl

V předvolebním období jsem se snažil co nejvíce zasadit o to, aby se Senát v těchto volbách rozrostl o spektrum osobností s různými odbornostmi, které budou mít hlubokou znalost svého oboru a kterým zároveň skutečně leží na srdci budoucí vývoj naší země. Svůj podíl na tom, že k tomu došlo, má i náš Senátorský klub pro liberální demokracii - SENÁTOR 21. 

V tomto roce se nám povedlo uspět u 2 z 5 kandidátů a dostat 4 z nich do 2. kola voleb. A to po necelém roce od našeho vzniku. Po úspěchu Tomáše Goláně v doplňujících volách nyní slavíme i vítězství námi nominovaného Přemysla Rabase na Chomutovsku, který do Senátu přinese své obrovské zkušenosti s ochranou životního prostředí a nesmírným přínosem bude i pro vlastní region, kde chce pomáhat rozvíjet turismus a konkrétními zákonnými návrhy zlepšovat i život na místních sídlištích. Velmi doporučuji ho sledovat na Facebooku či si na jeho stránkách přečíst, co v rámci svého mandátu plánuje.

Dále jsem také moc rád, že se k nám rozhodl připojit i Piráty nominovaný Lukáš Wagenknecht. Je to člověk, kterého Senát potřeboval jako sůl - zkušený a kvalitní auditor, který navíc rozumí právu, dokáže vnímat jeho dopad a do detailů domýšlet důsledky nových zákonů. I když mě vyšachoval z pozice nejmladšího senátora, tak se na spolupráci s ním velmi těším, a opět odkazuji na jeho Facebook i webové stránky


Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.