Bezplatná právní poradna pro obyvatele Prahy 5 a 13

Dobrý den všem, zejména obyvatelům Prahy 5, 13 a Řeporyjí. Mnozí z Vás ví, že pro Vás pět let provozuji právní poradnu, v rámci které se na mě můžete obrátit v případě Vašich sporů se státní správou, samosprávou nebo úřady. Radu už u mě hledalo přes 450 z Vás.

V souvislosti se současnou krizí jsem se rozhodl pro nějaký čas tuhle službu výrazně rozšířit. Nově máte u mě k dispozici poradnu pro jakýkoli právní problém, který souvisí s koronavirovou krizí. Posílil jsem svůj právní tým, se kterým se Vám budeme snažit pomoci či poradit s jakýmkoli právním problémem.

Současná krize přinese spousty právních otázek, na které se bude složitě a draze hledat odpověď. Chci Vám pomoci hledat odpověď na tyhle otázky. Jsem vystudovaný právník. A mimo shánění roušek a desinfekcí pro místní domovy seniorů, chci pomoci i tím, co by mi mělo jít nejlíp. Tak se nebojte na mě obrátit. Jsem tu pro Vás.
Pro položení dotazu využijte prosím formulář na mých stránkách www.vaclavlaska.cz

A moc Vás prosím, zkuste se při něm držet následujících tří základních pravidel.

1) Poradna je určena pro obyvatele mého obvodu: Praha 5, 13 a Řeporyje. To je přibližně 100.000 dospělých lidí. Ne že bych nechtěl pomoci i dalším, ale víc zkrátka nebude v mé kapacitě. Prosím, respektujte to.
2) Můžete se ptát na jakýkoli právní problém, se kterým se potýkáte. Jedinou podmínkou je, že musí vzniknout z důvodu současné krizové situace nebo s ní mít nějakou konkrétní souvislost.
3) Vždy k dotazu prosím připojte své telefonní spojení. Jednak pro případ, že se budeme potřebovat Vás na něco doptat. A jednak u některých věcí bude lepší a rychlejší, když to s Vámi proberu rovnou po telefonu, než se rozepisovat do mailu.

Všechny dotazy, které mi položíte, budu držet v důvěrném režimu. Nikde je nebudu zveřejňovat. Dostanu se k nim jen já a můj právní tým. Později se nejčastěji položené dotazy pokusím zevšeobecnit a zveřejnit obecná doporučení pro řešení opakujících se problémů.

Držím nám všem palce. Ať společně zvládneme nejenom krizi samu, ale i dobu „pokrizovou“.

Václav Láska
senátor
pro Prahu 5, 13 a Řeporyje

 


Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.