Hnutí SEN 21

SEN 21 je hnutí, které si za svůj cíl dalo přivést do Senátu silné nestranické osobnosti, které sdílejí společné hodnoty a názor na výkon mandátu senátora. Těmto osobnostem se v Senátu snažíme vytvořit kvalitní odborné i finanční zázemí, aby svoji práci mohly dělat co nejlépe a tím přispívali k dobré pověsti a důvěře veřejnosti v Senát. A té důvěry je třeba, má-li Senát sloužit jako skutečná pojistka demokracie.

SEN 21 do politiky přivádí nové respektované a důvěryhodné osobnosti, které pomohou bourat bariéry mezi veřejností a politikou. Osobnosti, které budou dobrými vzory. A právě Senát je pro práci takových lidí jako stvořený. Je to místo, kde má hrát roli odbornost, životní zkušenost a důvěryhodnost. Místo, kde mají být potlačeny stranické zájmy a kde zákony schválené Sněmovnou na základě stranického klíče projdou ještě jednou kvalifikovanou a odbornou kontrolou. Senát má vystavět hráz každému, kdo by chtěl odstraňovat demokracii u nás, přepisovat Ústavu podle svých potřeb nebo si do Ústavního soudu nominovat své „věrné“.        

Postupem času jsme se ale rozrostli a nakonec jsme se rozhodli kandidovat do komunálních voleb. Kandidátku jsme postavili pouze tam, kde doopravdy kandidáty známe a dáme za ně ruku do ohně. Musíme přiznat, že jsme byli nervózní. Senátní volby známe a víme, co máme čekat. Ale komunální volby pro nás byly neprobádaná oblast a věděli jsme, že mohou dopadnout jakkoliv.

A výsledek? Všude kde jsme kandidovali, tak jsme uspěli! Ve dvou obvodech jsme volby vyhráli a v dalších získali opravdu krásný počet hlasů. Jsme moc rádi, protože vidíme, že o nás zájem opravdu je. Budeme hnutí dále budovat naším férovým a liberálním hlasem.

Více se o našem hnutí SEN 21 můžete dozvědět na našem webu: www.senator21.cz


1 komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.
  • published this page 2022-10-25 22:16:51 +0200