Podcast Neřízená střela odstartoval

Neřízená střela. Taková je nejen moje přezdívka, kterou jsem si vysloužil od ostatních politiků, ale taktéž název mého nového podcastu. V rámci něj si budu pravidelně zvát zajímavé hosty, se kterými budeme debatovat nejen o aktuálním dění, ale i o nich samotných

Na realizaci mého dlouho zvažovaného rozhodnutí točit vlastní podcast se překvapivě jako nejsložitější ukázalo vymyslet mu název. Pět lidí za několik týdnů vychrlilo několik desítek nápadů, z nichž se však žádný nechytnul. Až manželka napůl v žertu, napůl vážně nadhodila: „Tak to nazvi Neřízená střela, když tě za ní ostatní politici považují“.

Pro kontext doplním, že já sám se považuju za milého, předvídatelného a vesměs nekonfliktního strejdu. A proto nevím, proč mě nemalá část politického spektra (včetně představitelů mně sympatických a mnou volených politických stran) nemá úplně v lásce. Mají za to, že jsem impulsivní, nepředvídatelný, neovladatelný a nečitelný, což shrnují právě do pojmenování „neřízená střela“.

Nicméně název se chytil a mohli jsme to rozjet. Tady máte video i odkaz na první díl podcastu, jehož hostem byla skutečná neřízená střela, Dan Priban. Tak ať se Vám líbí! A budu rád, když jej budete dál sdílet a doporučovat. A pokud Vás první díl zaujme, již dnes v pět hodin vychází nová epizoda se starostou Řeporyj, Pavlem Novotným! Sledovat ji můžete živě na našem YouTube kanálu, který naleznete zde.


Podcast s Danem Přibáněm můžete najít na... 
| YouTube: https://youtu.be/JaInk3Cd0CA
| Spotify: https://spoti.fi/2Nn4kvt
| Apple Podcasts: https://apple.co/3rVG1E4


1 komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.
  • published this page in Novinky 2021-02-18 12:15:07 +0100