Pozvání na Kávu s Láskou IV

Přijďte si popovídat i v neděli.

 

 

Tak máme za sebou Kávu s Láskou II a III. Opět velmi příjemný úterní a středeční podvečer. Moc mě těší radost a spokojenost účastníků z toho, že je politik vezme na kávu a otevřeně si s nimi povídá o čemkoli, co je zajímá.

A to na jednu z káv dorazil pán, který mi už do mailu hlásil, že „se se mnou většinou neshodne, ale že není konfrontační typ“. Přišel. A byl to znovu skvělý večer. Na pár věcech jsme se opravdu neshodli. Třeba na hodnocení řeporyjského starosty, pokud si dobře vzpomínám. Ale i on odcházel spokojený a říkal, že je rád, že dorazil.

Zatím mě tyto večery opravdu baví. Pro jistotu připomínám, že všechny proběhly v podvečer v době mého „osobního volna“. Aby někdo nenamítal, že se v pracovní době, kdy mě platí ze svých daní, jen vykecávám. I když si myslím, že i tohle „vykecávání“ je náplní práce politika. Ale o tom můžeme třeba o nějakou Kávu diskutovat.

Na opakované přání zkusím další Kávu s Láskou, s pořadovým číslem IV, uspořádat přes víkend. Chci tak dát prostor lidem, kteří z různých důvodů v pracovní den nemůžou dorazit.

Tedy pozor!!! Káva s Láskou IV. se bude konat v neděli 1.12. od 16.00 hod. v budově Senátu na Valdštejnském náměstí.

A pozor podruhé, protože o víkendu mají senátní klub i restaurace zavřeno, kávu tentokrát vařím já u sebe v kanceláři. Prostor je v ní pro asi 8 lidí. V případě Vašeho zájmu, pište do soukromých zpráv nebo na e-mail [email protected].


Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.