Venkovní hra pro děti

Invaze developerů z Marsu

Developeři. Téma, které ve svém volebním obvodě řeším nejvíc. Scénáře jsou většinou dva. Dostat se na sídlišti k malému pozemku a postavit tam patnáctipatrový věžák. Že tam pro nové lidi není životní prostor? Lékař? Parkovací místa? Školka nebo škola? Nezájem. Hlavně zastavět co nejvíce metrů čtverečních. Znáte většinou z Prahy 13.

Na Praze 5 často frčí malinko pozměněný scénář. Ve vilové čtvrti koupit starší vilku, zbořit ji a postavit velkou bytovku od jedné hranice pozemku k druhé. Stromy? Pokácet. Zahrady? Zalít betonem.

Až 70 % případů, které v obvodě řeším, je pomoc lidem dotčeným nesmyslnou výstavbou. A na plénu Senátu čeká také důležitý „antideveloperský“ úkol. Nenechat projít nový stavební zákon. Ten v krátkosti říká: „My tu teď na chvíli zhasneme a vy stavte. Kdekoli a cokoli.“ Aby také ne, když si ho Central Group napsal sám pro sebe.
A tak se nedivte, že téma developerů bude dominovat i ve finále mé předvolební kampaně. Přijďte ukázat, že se developerů nebojíme! Namísto zákonů a právních podání nám proti nim tentokrát budou stačit molitanové míčky. Prostě vezměte děti a přijďte si hrát! Celkem osm večerů budeme na velkou plochu 6,5 x 4 metry promítat novou venkovní hru Lásku nezastavíš.

Developeři z Marsu přijeli zastavět naše parky a vilové čtvrti. My jim ale ukážeme, co umíme. Každý zásah míčkem udělá divy! Spojme síly a ukažme developerům, že s námi musí počítat!

Více informací najdete na události zde.

Kdy?
17. 09. 2020, 19:30 - 21:30

Kde?
Šostakovičovo náměstí, Stodůlky - Praha 13

Přidejte první komentář

Pro aktivaci účtu se , prosím, podívete se do svého emailu.